Miesięczny plan - maj / Wyzwanie : dłuższe włosy do lata?

Cześć kobietki!
Dzisiaj przychodzę do Was z moim majowym planem pielęgnacji.
Wcześniejsze (marcowy i kwietniowy) nie doszły do skutku, ponieważ miałam urwanie głowy i nie mogłam poświęcić 100%-owej uwagi swoim włosom.
Majowy plan będzie również moim początkiem wyzwania do lata, a mianowicie te dwa miesiące chcę poświęcić głównie na przyśpieszeniu przyrostu. Nie oczekuje na jakieś ogromne efekty,bo po pierwsze to tylko dwa miesiące, a po drugie normalnie rośnie mi około centymetr włosów miesięcznie. :)W takim razie co zamierzam zrobić?

♥ Skrzypokrzywa - kilka miesięcy temu skończyłam ją pić i nie zauważyłam żadnych efektów. Dlatego też, stwierdziłam,że będzie to dobry moment, aby do niej wrócić i lepiej jej się przyjrzeć.♥ Olejek rycynowy - wracam do niego z wielkim sentymentem. Był m.in jako pierwszy w mojej małej kolekcji olejków. Stosowałam go głównie na skalp i tak samo będzie tym razem.
♥ Serum na końcówki - a tym produktem będzie Jedwab w płynie z Green Pharmacy. Czytałam o nim dużo dobrego i mam nadzieję,że się nie zawiodę. Z pewnością napiszę o nim recenzję.♥ Odżywka z silikonami - zależy mi na tym, aby do wakacji znaleźć fajną odżywkę,która zabezpieczy włosy przed słońcem,przed zniszczeniami mechanicznymi oraz przed odparowywaniem. Moją pierwszą taką odżywką będzie kosmetyk z Schwarzkopfu, Ultime Omega Repair. Jest to typowo drogeryjna odżywka z silikonami, które można łatwo zmyć łagodnym szamponem.Mam nadzieję,że włosy po takiej pielęgnacji będą mocniejsze i  gotowe na letnie upały.
A jak idą Wasze przygotowania do wakacji? :)

Pozdrawiam,

1 komentarz:

Każdy komentarz i wyświetlenie jest dla mnie prawdziwą motywacją! Dziękuję! :)

Copyright © 2014 Włosowy Ktosiek , Blogger